';

FAQ

Trening personalny

1. Ile kosztuje trening personalny?
Cena jest ustalana indywidualnie , ponieważ każdy klient ma inne potrzeby. Nasz trener przedstawia ofertę po szczegółowej konsultacji. Dopiero wtedy jest w stanie określić jaki nakład pracy jest potrzebny, aby marzenia klienta o wymarzonej sylwetce przekuć w rzeczywistość.

2. Czy konsultacja z trenerem jest płatna?
Trener podczas konsultacji na podstawie uzyskanych informacji znajdzie najlepsze rozwiązanie treningowe i przedstawi ofertę, z której skorzystanie najszybciej doprowadzi do realizacji postawionego celu. Taka usługa jest bezpłatna.

3. Jak mogę się umówić na darmową konsultację?
Wystarczy przyjść do klubu i powiedzieć trenerowi ,że chce Pan/i odbyć konsultację. Jeżeli trener będzie wolny, to konsultacja odbędzie się od razu. Jeśli będzie miał klienta, to umówi się w uzgodnionym terminie. Innym sposobem jest wysłanie maila na adres trening@gymcorner.pl z prośbą o kontakt w sprawie konsultacji treningowej. W takim mailu należy podać również numer telefonu. Trener w krótkim czasie zadzwoni pod wskazany numer w celu umówienia terminu konsultacji.

4. Jak długo trwa jeden sesja treningowa?
Każdy trening jest inny, ponieważ każdy z naszych klientów ma inne oczekiwania i potrzeby. Dlatego nie ma określonego czasu trwania zajęć. Jest to uzależnione od konkretnego indywidualnego planu treningowego. Z reguły jednak trwa od 45 minut, do nawet półtorej godziny. Oczywiście ma to odzwierciedlenie w cenie treningu.

5. Jaka jest forma rozliczeń za treningi personalne?
Możesz płacić każdorazowo za pojedyncze lekcje, ale też w formie przedpłaconego karnetu na konkretną ilość treningów. Jednak wykupując karnet koszt pojedynczego treningu jest niższy.

6. Jeżeli kupię treningi w pakiecie, to w jakim czasie muszę je wykorzystać?
Nie ma czasowych ograniczeń na realizację pakietów treningowych. W trosce o komfort naszych klientów, pakiety treningowe czekają w naszym systemie na realizację tak długo, aż nie zostaną wykorzystane.

7. Mam kartę Multisport. Czy w jej ramach mogę odbyć trening personalny?
Nie. Trening personalny jest usługą dodatkową. Dlatego jest dodatkowo płatny, dla każdego naszego klubowicza niezależnie od formy członkostwa w klubie.

8. Czy w trakcie treningu personalnego trener będzie tylko do mojej dyspozycji ?
Tak. Trener przychodząc na trening personalny jest do wyłącznej dyspozycji klienta. Klient może mieć pewność, że trener będzie odrywany od treningu przez któregoś z klubowiczów. W klubie zawsze jest trener, który ma dyżur instruktorski właśnie po to by być do dyspozycji pozostałych trenujących.

9. W jakich godzinach mogę odbyć trening personalny?
Treningi personalne można odbyć w godzinach pracy klubu.